توافقنامه خرید و صدور مجوز فعالسازی نرم افزار بین مالک نرم افزار و کاربر

این یک توافقنامه الکترونیکی بین شما (فرد یا شرکت که از این به بعد "کاربر" عنوان می شود) و تولید کننده نرم افزار (از جمله نرم افزارهای وابسته، "AMP") است برای استفاده از امکانات ارائه شده توسط نرم افزار، ازجمله نسخه فعلی نرم افزار یا به روز رسانی مرتبط (در مجموع به همگی از این به بعد "نرم افزار" گفته می شود). این نرم افزار توسط وبسایت کابینت کار و تولید کننده آن فقط برای استفاده از محصول در ویندوز ارائه شده است.

قبل از خرید نرم افزار لازم است شرایط و مقررات این توافق نامه را بخوانید و با آن موافقت کنید.اقدام به خرید و پرداخت به معنای پذیرفتن تمام مفاد این توافق نامه خواهد بود.

1. ارائه مجوز فعالسازی

مجوزی محدود و غیر انحصاری طبق موارد زیر در اختیاراتان قرار میدهد:

1.1 دانلود ، نصب و استفاده از نرم افزار برای مصارف شخصی و تجاری بر روی کامپیوترها یا لب تاپ ها با سیستم عامل ویندوز 7 به بالا (در مجموع به آنها "دستگاه" گفته می شود) تنها در کشور ایران.

1.2 مجوز صادر شده محدودیت زمانی نداشته و به صورت اشتراکی نیاز به تمدید در آینده نخواهد داشت.

1.3 در صورت خرید مجوز فعالسازی نرم افزار ، این مجوز محدود به یک دستگاه خواهد بود.

1.4 مجوز برای دستگاهی صادر می شود که مراحل اتصال به درگاه بانکی و پرداخت بر روی همان دستگاه انجام شده باشد.

نمی توانید مراحل خرید را در دستگاه خانه انجام دهید و از حساب کاربری برای فعالسازی دستگاه محل کار استفاده کنید.

1.5 مجوز صادر شده برای دستگاه ، قابل لغو نخواهد بود.

فعالسازی نرم افزار بعد از پرداخت به صورت خودکار بر اساس سخت افزار دستگاه انجام خواهد شد و طبیعتا برای لغو مجوز نیاز است که سخت افزار به طرف مقابل توافقنامه تحویل داده شود که این امری غیر منطقی و خلاف هر نوع قوانین و مقرراتی محسوب خواهد شد.پس قبل از اقدام به پرداخت نرم افزار را از همه نظر بررسی و با آگاهی و اطمینان کامل اقدام به پرداخت کنید.

1.6 مجوز صادر شده قابل انتقال به دستگاه دیگری نخواهد بود.

محدودیت استفاده بر روی یک دستگاه به این معنا نیست که می توانید به هر دلیل انتظار داشته باشید که نرم افزار بر روی دستگاه فعلی غیر فعال و در هر دستگاه دیگری فعالسازی شود و در یک نگاه سطحی اینگونه توصیف شود که همچنان قرار است فقط بر روی یک دستگاه از نرم افزار استفاده شود و به عنوان مثال دستگاه فعلی به هر نحوی دیگر استفاده نخواهد شد.

1.7 مجوز صادر شده محدود به اکانت سرپرست دستگاه خواهد بود.

نرم افزار فقط بر روی اکانت سرپرست روی ویندوز فعالسازی خواهد شد و دیگر اکانت ها یا یوزر ها در زیر مجموعه مجوز قرار نخواهند گرفت.

1.8 تعویض ویندوز موجب پایان یافتن مجوز نخواهد بود.

کاربر می تواند با تعویض ویندوز و نصب مجدد نرم افزار ، با شماره تراکنش مربوط به همان دستگاه مجدد نرم افزار را فعالسازی کند.

1.9 مجوز بر اساس سخت افزار دستگاه صادر خواهد شد ، بنابراین طبق قوانین در نظر گرفته شده تعویض سخت افزار به منزله صدور مجوز برای دستگاه جدید خواهد بود و نیاز به پرداخت هزینه برای صدور مجوز خواهد داشت.

1.10 صدور مجوز برای هر دستگاه به صورت جداگانه خواهد بود و در صورت نیاز به استفاده از نرم افزار بر روی چندین دستگاه مراحل صدور مجوز روی هر دستگاه جداگانه انجام خواهد شد و مواردی چون مجوز چند کاربره وجود نخواهد داشت.

1.11 تنها آخرین ورژن نرم افزار شامل صدور مجوز خواهد بود و روند فعالسازی در نسخه های پیشین نرم افزار از درجه اعتبار ساقط است.قبل از اقدام به پرداخت کاربر میتواند اخرین ورژن منتشر شده را از طریق وبسایت نرم افزار بررسی کند.

2. حفظ حساب کاربری

شماره تراکنش دریافت شده پس از پرداخت همان حساب کاربری شما نزد کابینت کار خواهد بود.

2.1 این شماره تراکنش یا حساب کاربری توسط پشتیبانی و تولید کننده نرم افزار قابل بازیابی نخواهد بود.هنگام پرداخت و فعالسازی هیچ شماره تماس و رمز عبور یا پست الکترونیکی از کاربر دریافت نخواهد شد که بر اساس آن کاربر درخواست بازیابی داشته باشد.

2.2 مسئولیت سهل انگاری و کوتاهی در حفظ شماره تراکنش کاملا بر عهده کاربر خواهد بود و پشتیانی یا تولید کننده نرم افزار هیچ مسئولیتی در قبال این کوتاهی نخواهند داشت.

2.3 موارد عامیانه ای همچون جملات: یادم نیست ، رو گوشیم اسکرین گرفتم گوشیم سوخت ، عکس رو دسکتاپ ذخیره کردم ویندوزم پریده ، رو کاغذ نوشتم پیدا نمیکنم و ... توجیج مناسبی برای کوتاهی و سهل انگاری از طرف کاربر نخواهند بود و پشتیبانی یا تولید کننده را ملزم به ارائه بازیابی حساب کاربری نخواهد کرد.

3. موارد ارتقا و به روز رسانی

به صورت کلی نرم افزار شامل بروز رسانی ها و نسخه های ارتقاء یافته ای خواهد بود که طبق همین توافقنامه استفاده از به روزرسانی ها برای کاربر کاملا رایگان خواهد بود.اما شما می پذیرید که تولید کننده هیچ تعهدی در قبال ارائه به روز رسانی نرم افزار نخواهد داشت.

3.1 ممکن است که در به روز رسانی های آینده مواردی به صورت پلاگین به نرم افزار اضافه شود و استفاده از این پلاگین ها در صورت نیاز یا تمایل کاربر شامل پرداخت هزینه و صدور مجوز منحصر به همان پلاگین باشد ، اما طبق حقوق کاربری نرم افزار ، اجبار به استفاده کاربر از پلاگین یا امکانات انحصاری دیگر نخواهد بود و نرم افزار به روال کاری خود بدون استفاده از این امکانات انحصاری هم ادامه خواهد داد.

3.2 انتشار و ارائه بروز رسانی توسط تولید کننده شامل تاریخ مشخص و تعیین شده ای نخواهد بود.

3.3 طبق حفظ حقوق مادی و معنوی نرم افزار ، تولید کننده می تواند در به روز رسانی های نرم افزار سیاست فعالسازی نرم افزار را تغییر دهد.این تغییرات اختلالی در روند فعالسازی نرم افزار بر روی دستگاه مجوز گرفته نخواهد داشت و موجب اجبار به پرداخت هزینه مجدد نخواهد شد اما کاربر همچنان موظف است برای بهره از نسخه های جدید کد کاربری یا همان شماره تراکنش مربوط به دستگاه را ارائه کرده تا نرم افزار بر اساس آن فعالسازی گردد.

3.4 وجود به روز رسانی برای نرم افزار در محیط داخلی خود نرم افزار اطلاع رسانی خواهد شد و کاربر در مورد انجام آن حق انتخاب خواهد داشت.

3.5 به روز رسانی در محیط داخلی نرم افزار از طریق اتصال دستگاه به اینترنت انجام خواهد شد و در صورت عدم اتصال دستگاه به اینترنت کاربر از انتشار به روز رسانی های منتشر شده مطلع نخواهد شد.

3.6 در وبسایت تنها آخرین ورژن منتشر شده از نرم افزار قابل دریافت خواهد بود و نسخه های پیشین نرم افزار تحت هیچ شرایطی توسط وبسایت یا پشتیبانی ارائه نخواهند شد.

3.7 در صورت انجام به روز رسانی توسط کاربر امکان بازگشت به نسخه پیشین وجود نخواهد داشت و بر همین اساس پشتیبانی و تولید کننده نرم افزار هیچ تعهدی در قبال نسخه های پیشین نخواهند داشت.

3.8 انتقادات و پیشنهادات در راستای انتشار به روز رسانی های آینده محترم و باعث دلگرمی و پیشرفت است اما تولید کننده تحت هیچ شرایطی ملزم به فراهم کردن عملکردهای نرم افزار مطابق با نیازها یا شرایط خاص و شخصی کاربر نیست.

3.9 امکان ارائه هیچ به روز رسانی توسط تولید کننده بعد از آخرین نسخه دریافت شده از وبسایت وجود دارد حتی در مواردی که نرم افزار دچار خطا یا مشکلاتی باشد.به صورت کلی این نرم افزار "همانطور که هست" ارائه می شود بدون هرگونه ضمانتی.کابینت کار و تولید کننده عملکرد نرم افزار را تضمین می کند اما نتیجه کسب شده از استفاده از این نرم افزار را تضمین نمی کند و نمی تواند چنین تضمینی ارائه دهد.

4. مالکیت

عنوان، حقوق مالکیت و حقوق مادی و معنوی در مورد این نرم افزار متعلق به کابینت کار، ارائه کنندگان مجوز یا تولیدکننده آن باقی خواهد ماند.

4.1 هیچ نوع عنوان یا مالکیت نرم افزار به شما منتقل نمی شود و صدور این مجوز به معنای فروش حقوق مربوط به نرم افزار نیست.

4.2 شما موافقت می کنید که هیچکدام از اعلامیه های مربوط به حق نسخه برداری، مارک تجاری، مارک ثبت شده و دیگر اعلامیه های مربوط به نرم افزار را در هیچکدام از نسخه های نرم افزار از بین نبرید یا تغییری در آن ایجاد نکنید.

4.3 این نرم افزار حاوی تصاویر، طراحی ها و عکس و ویدئو هایی است که حق نسخه برداری چنین مطالبی متعلق به کابینت کار و تولید کنندگان آن است که تحت محافظت حقوق دارایی های معنوی ملی و توافق نامه ها هستند.

4.4 شما موافقت می کنید که نرم افزار را تغییر ندهید، اصلاح یا ترجمه نکنید و همچنین موافقت می کنید که مهندسی معکوس انجام ندهید یا به هر شکل تلاش نکنید کد منبع نرم افزار را شناسایی کنید.

4.5 شما مجاز نیستید نرم افزار را به اشخاص ثالث کرایه دهید، رهن دهید، توزیع کرده و قرض دهید.

4.6 شما موافقت می کنید که نرم افزار را در محیطی مشترک که توسط شبکه های عمومی قابل دسترسی است قرار ندهید.

4.7 شما موافقت می کنید که حساب کاربری یا همان شماره تراکنش خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهید و در صورت انجام این عمل حساب کاربری شما مسدود و تولید کننده از ارائه کلیه خدمات به شخص و دستگاه شما معاف خواهد بود.

4.8 شما موافقت می کنید که در صورت اقدام به فعالسازی از طریق شماره های نامعتبر که سندیتی نداشته و صرفا برای کنجکاوی یا سرگرمی یا بعضا تست در نرم افزار وارد می کنید ، در صورت تکرار این عمل دستگاه شما در لیست مزاحمت قرار گرفته و برای همیشه نتوانید نرم افزار را برای دستگاه فعالسازی نمایید.

4.9 شما موافقت می کنید که این نرم افزار به هیچ کشوری منتقل نمی شود، ارسال یا صادر نمی شود.

5. محدودیت تعهد

تا حداکثر مورد مجاز توسط قانون جاری ، تحت هیچ شرایطی تولید کننده در قبال هرگونه خسارت و زیان ، چه به صورت مستقیم و غیرمستقیم ، خاص ، تصادفی یا تبعی ، چه حاصل از این قرارداد ، از جمله غفلت ، عدم مطالعه کامل توافقنامه ، سوء تفسیر توافقنامه ، در نتیجه عدم توانایی در استفاده از این نرم افزار مسئولیتی نخواهد داشت.

6. توافق نامه لازم الاجرا؛ وکیل

این توافق نامه به نفع کلیه طرفین حاضر در آن و جانشینان ، وکلا و نمایندگان قانونی آنها لازم الاجرا خواهد بود.

7. قابلیت تفکیک، اصلاحات

اگر هر بخشی از این توافق نامه از نظر دادگاه قضایی غیرقابل اجرا و نقض کننده باشد این موارد بر اعتبار توافق نامه تأثیری نخواهند گذاشت و بندهای این توافق نامه معتبر و قابل اجرا خواهند بود.

8. ظرفیت و اختیارات قرارداد

شما اعلام می کنید که به سن قانونی با توجه به قوانین ملی رسیده اید و اینکه از اختیارات لازم برای ورود به این توافق نامه برخوردار هستید، از جمله مجوز لازم توسط کارفرما برای ورود به این توافق نامه.

9. حریم خصوصی، پردازش اطلاعات

این نرم افزار هیچگونه دسترسی به اطلاعات شخصی دستگاه شما نخواهد داشت.

در برخی موارد می توانید از فایل های شخصی داخل نرم افزار به عنوان اطلاعات استفاده کنید و به هر نحوی این اطلاعات را همراه با فایل های مربوط به نرم افزار با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.بنابر این موافقت می کنید که مسئولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود.

10. وب سایت

نرم افزار برای ارائه برخی خدمات از جمله خرید و فعالسازی یا دریافت ویدئو ها و بررسی به روز بودن به اینترنت متصل خواهد بود.کلیه این اتصالات بر اساس حفظ حریم خصوصی کاربر بوده و نرم افزار متصل به هیچ سرور و سایتی غیر از وب سایت رسمی نرم افزار (ampkabinetkar.ir) نخواهد بود.

همچنین طبق همین توافقنامه هیچ تحمیلی برای اتصال دائم نرم افزار به اینترنت وجود نخواهد داشت به جز موارد خاص از جمله روند پرداخت و فعالسازی.در صورت عدم اتصال به اینترنت شما موافقت می کنید که از امکانات یا خدمات ارائه شده در این بستر بهره مند نخواهید شد.

همان طور که از دامنه وب سایت پیداست نرم افزار به هیچ وب سایت یا سرور خارج از کشور این توافقنامه متصل نخواهد بود.پس شما موافقت می کنید که در صورت اتصال این نرم افزار به اینترنت ، به وب سایت رسمی نرم افزار و سیاست های حفظ حریم خصوصی که توسط تولید کننده پیاده سازی شده اطمینان و اعتماد کامل خواهید داشت.

11. پلاگین ها

تمام پلاگین های مرتبط به نرم افزار از جمله پلاگین های فعلی یا پلاگین هایی که در آینده مربوط به نرم افزار تولید خواهد شد در صورت نیاز به صدور مجوز و فعالسازی از تمام مفاد این توافقنامه تبعیت خواهد کرد.

Copyright © 2024, AMP